Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

zyski

Ostatnio dodane

Gdzie nie spojrzysz - do zapłaty podatek

podatek
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
W dzieciństwie chyba każdy z nas marzył o tym aby jak najprędzej osiągnąć pełnoletniość. Wydawało się, że będąc dorosłym można robić wszystko to, na co mamy tylko ochotę. Tak naprawdę rzeczywistość nie do końca jest taka, jaką jawiła nam się w podstawówce.

Leasing pracowniczy jako wypożyczenie pracowników

leasing pracowników
Author: Michael Pollak
Source: http://www.flickr.com
Leasing pracowniczy to wydzierżawienie pracowników zaangażowanych na stałe w drugiej jednostce. Żeby można było mówić o leasingu pracowniczym, musi dojść do zawarcia porozumienia między dwoma pracodawcami, macierzystym i wynajmującym, w jakim wyznaczany jest czas trwania urlopu bezpłatnego pracownika, jego pozycji i rodzaj czynionej pracy.

W jaki sposób dobrze zadbać o identyfikację wizualną naszej organizacji?

ulotka i foldery
Author: Paul Stainthorp
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas szczególnie doskonale wie, że pokaźna część przedsiębiorstw, jaka w tej chwili działa na rynku ma za zadanie wytwarzać jak największe zyski finansowe. W praktyce tymczasem zrealizowanie takiego postulatu w żadnym razie nie przychodzi nam bez trudności.

Agencja interaktywna ma szansę zaoferować sporo interesujących pomysłów

pole
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Odpowiednio przyszykowana reklama w sieci, a również dobrze prowadzona strona internetowa, są bardzo ważne, jeśli chcemy posiadać świadomość, że będziemy mieli okazję dzięki nim uzyskać następnych kontrahentów.

Pages