Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhost/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

WC

Ostatnio dodane

Czy doradcę podatkowego obowiązuje tajemnica zawodowa oraz jakie posiada zadania?

nowoczesna kuchnia
Author: Graham Hill
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcesz zapewnić bezpieczeństwo finansowe w swojej spółce i ochronić przed kontrolą skarbowych obciążeń oraz chciałbyś uniknąć możliwych konsekwencji pieniężnych, powinieneś przyjść do doradcy podatkowego, który pomoże w wyjaśnieniu skomplikowanych przepisów.

Magiczna moc pereł

odzież wojskowa
Author: 176th Wing Alaska Air National Guard
Source: http://www.flickr.com
Perły od zamierzchłych czasów są uważane za jedne z najcenniejszych kamieni szlachetnych. Jest w nich coś magicznego, nie ma dwóch identycznych pereł na świecie, co dodatkowo potęguje magię, jaka roztacza się dookoła owych klejnotów.


Dawniej perłom przypisywano magiczną siłę.

Gra Jenga - wspaniała "planszówka" na każdego typu okazję!

gra jenga
Author: Mr. Brian
Source: http://www.flickr.com
Szukasz prostej|bardzo łatwej oraz niezbyt pokomplikowanej gry, przy której to istnieje możliwość łatwo się zrelaksować? Takiego rodzaju, która to całkowicie niespodziewanie podniesie napięcie, lecz w bardzo pozytywny sposób? Jeżeli tak, to bardzo dobrze trafiłeś! Dziś po opowiadamy o takiego rodzaju grze, w którą to mamy możliwość zagrać sami abo wraz z całą paczką swoich przyjaciół! A jeśli nie zna się ludzi naokoło, ta bez żadnego problemu przełamie między wami lody, stwarzając wspaniałą atmosferę!

Pages