Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

urząd

Ostatnio dodane

W tym roku rozlicz PIT przy użyciu Internetu, a pojmiesz jakie to bezproblemowe!

rozliczenie
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
Każda zatrudniona osoba ma zobowiązanie rozliczyć się z osiągniętego dochodu z Urzędem Skarbowym. Nieodwołalny czas złożenia zeznania podatkowego upływa w kwietniu i dokładnie do tej pory zwleka z tym zdecydowana większość osób.

Czarno białe fototapety idealnie wpasują się w każde wnętrze

fototapety łazienkowe
Author: Aaron Muszalski
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy w ciekawy sposób urządzić swoje pomieszczenia, to obowiązkowo musimy sprawdzić jak przedstawiają się fototapety. Można je szybko zamontować, przedstawiają dużo różnych rodzajów, a do tego okazują się być bardzo wytrzymałe.


Czarno białe fototapety to ciekawa propozycja


Jeśli zajrzymy na stronę producenta fototapet, to wyszukamy wiele ciekawych ofert.

Chciałbyś uzyskać patent na swój znak towarowy? Sprawdź, jak dokonać rejestracji

Prawo autorskie
Nasze prawa autorskie w Internecie i nie tylko mogą chronić znaki towarowe. Nadawane są, jeśli jedynie wystąpimy ze stosownym podaniem o rejestrację. W jaki sposób należy ją przeprowadzić?
Na początek musimy ustalić znak, jakim chcielibyśmy określać nasze artykuły bądź usługi. Znak może mieć zarówno formę grafiki, jak również melodii czy danego kształtu, który nie będzie mógł być wykorzystywany przez inne zakłady lub firmy.

Kto wypisuje pit 36?

Rozliczenie pit
Author: Eleleleven
Source: http://www.flickr.com
Czy powiemy jakie pity musimy wypełnić?

Musimy wydawać sobie sprawę z tego, że typów pitów będzie naprawdę dużo, dlatego zanim przystąpimy do ich uzupełniania oraz składania, powinniśmy się namyślić, które z nich musimy wypełnić. Są takie które wypisują przedsiębiorcy, takie, które uzupełniają ludzie własnoręcznie wpłacający zaliczki, ale także takie, które wypisujemy wtedy gdy posiadamy potomstwo, lub gdy przeprowadziliśmy remont.

W Polsce istnieje prawo, które mówi o tym, że każdy zatrudniony jest zobligowany co jakiś czas zaliczać szkolenia BHP

Internet
Author: Andrew Hart
Source: http://www.flickr.com
Znaczny procent osób czynnych zawodowo ma za sobą już całą masę szkoleń BHP. Jednak, nie każda spółka musi zatrudniać w tym celu szkoleniowca na stałe.


Bywają takie gałęzie przemysłu, w których kursy BHP to czysta formalność.

Pages