Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhost/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

stal

Ostatnio dodane

Konstrukcje stalowe w gałęzi spożywczej oraz farmaceutycznej

zbiornik
Prowadząc działalność w branży spożywczej bądź też farmaceutycznej z pewnością posiadamy potrzebę na różnorakie zbiorniki ze stali. Możemy je zakupić prosto od wytwórcy lub też z drugiej ręki. Trzeba wszak zaopatrzyć się w jak najlepszy osprzęt, jaki będzie służył przez lata.

Pomysł na biznes - tapicerskie usługi

buty piłkarskie
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Osoby nierzadko przywiązują się do rzeczy. Jednym z nich są sprzęty, pamiątkowe, posiadające sentymentalną wartość.


Poniektórzy chcą im przywrócić świetny wygląd, drudzy nie chcą zamieniać ich na nowiuteńkie ze względów finansowych bądź nie chcą przekształcać całego wystroju mieszkania.

Jakie są sposoby na informowanie w przestrzeni miejskiej? Co jest wciąż bardzo popularne?

rozdawanie ulotek
Author: Chris Waits
Source: http://www.flickr.com
Informacje możemy obwieszczać na różne sposoby. W okresie wyborów sporo jest plakatów wyborczych. Nowe artykuły reklamuje się używając bilbordów, do nowych barów zaprasza się rozdając ulotki. Jakie formy przekazywania informacji się sprawdzają? Jakich używa się często?

Jak powinna wyglądać piecza nad osobami starszymi w ich domu?

sklep - odbicie
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Nestorzy, nawet ci obciążeni schorzeniami i pozbawieni sprawności fizycznej są w stanie przebywać we własnym domku, pod warunkiem zapewnienia im ciągłej pieczy drugiej osoby, nadzoru nad ich bezpieczeństwem a także pomocy przy codziennych domowych czynnościach i toalecie.


Niezbędne wtenczas mogą się okazać także przeróbki sprzętów meblowych oraz adaptacja wnętrz do zmieniających się wymogów seniora.

Pages