Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhost/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

stal

Ostatnio dodane

Jak powinna wyglądać piecza nad osobami starszymi w ich domu?

sklep - odbicie
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Nestorzy, nawet ci obciążeni schorzeniami i pozbawieni sprawności fizycznej są w stanie przebywać we własnym domku, pod warunkiem zapewnienia im ciągłej pieczy drugiej osoby, nadzoru nad ich bezpieczeństwem a także pomocy przy codziennych domowych czynnościach i toalecie.


Niezbędne wtenczas mogą się okazać także przeróbki sprzętów meblowych oraz adaptacja wnętrz do zmieniających się wymogów seniora.

Co jest doskonałym rozwiązaniem na potrzebę zmienienia koloru pojazdu?

zabawy
Author: Waag Society
Source: http://www.flickr.com
Jest świetny sposób na odmianę koloru samochodu. Folia winylowa mogłaby mieć różny odcień: błyszczący albo matowy. Mogłaby ona zastąpić lakierowanie pojazdu.


Oklejenie pojazdu folią winylową chroni samochód przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych oraz rdzą.

Jak pozbywać się dokumentów, które nie są do niczego przydatne, lecz mają istotne dane? O jakich kwestiach nie zapominać?

Kamerzysta/fotograf
Author: Dino K.F. Wong
Source: http://www.flickr.com
Każdy to przyzna, iż dzisiaj produkuje się zbyt duże ilości dokumentów, które piętrzą się wszędzie przeszkadzając w dużej ilości zadań. Tzw. “papierologia” jest bolączką właściwie wszystkich urzędów, ale nie tylko, gdyż spotkamy to także w wielu Przedsiębiorstwach.

Pages