Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

stal

Ostatnio dodane

Co jest doskonałym rozwiązaniem na potrzebę zmienienia koloru pojazdu?

zabawy
Author: Waag Society
Source: http://www.flickr.com
Jest świetny sposób na zmianę koloru pojazdu. Folia winylowa może posiadać rozmaity odcień: błyszczący lub matowy. Może ona zastąpić malowanie pojazdu.


Oklejenie pojazdu folią winylową chroni samochód przed szkodliwym działaniem promieni UV oraz rdzą.

Jak ulepszyć okno?

stacja
Author: Bruno Piombini
Source: Bruno Piombini
Zdobienie okien jest to sfera, jaka od jakiegoś czasu przeżywa renesans. Admirowane do dziś dnia w filmach kostiumowych wyszukanie przybrane wnęki okienne, po PRL-owskiej codzienności wkraczają nie wyłącznie do naszych bawialń, ale również do sypialni, pokoi maluchów lub kuchni jak też toalet, które przestają już być „ślepe”.


Otwór okienny jest podstawowym źródłem światła, ważne zatem, by dekorujące je tkaniny również korygowały naturalne oświetlenie pomieszczenia.

Każdy z nas pragnie mieszkać w przyjemnych wnętrzach - nierzadko wydajemy ogromne pieniądze na elegancki design swojego domu

odbojnice gumowe
Author: Pavel P.
Source: http://www.flickr.com
Jasną sprawą wydaje się być, że niejeden pragnie mieszkać w elegancko umeblowanym mieszkaniu. Czujemy się wtedy naprawdę dobrze - możemy z ochotą relaksować się wieczorami i być dumni z umeblowania naszych wnętrz.

Czy masz swój ulubiony warsztat samochodowy? Zobacz, jak szukać najlepszego w Twoim mieście!

mieszkania - portret
Author: Lech Karol Pawłaszek
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli masz własny samochód, z pewnością wiesz, jak bardzo ważne jest, aby mieć swój sprawdzony warsztat samochodowy - przydaje się on w tak dużej ilości sytuacji, iż jego Wybór powinien właściwie być jedną z pierwszych kwestii, jakie załatwisz po zakupie pojazdu.

Pages