Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhost/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

sprzedaż

Ostatnio dodane

Jak nabywać ubrania przez sieć internetową? sprawdź interesujące promocje

bielizna
Author: Lorena Pérez
Source: http://www.flickr.com
Kupując przez sieć internetową, możemy zgubić się w gąszczu przeróżnych, niepotrzebnych nam rzeczy. Co jednak, jeżeli zakupy chcemy zrealizować ekspresowo oraz sprawnie? Przede wszystkim, jeżeli wiemy czego chcemy, musimy wiedzieć gdzie tego czegoś szukać.

Jakimi zadaniami zajmuje się merchandiser? Jak zostać takim fachowcem? Co należy umieć?

giełda
Author: US Department of Education
Source: http://www.flickr.com
Wiele nazw zawodów wzięło się u nas z innego języka, więc niekiedy nie do końca wiemy, o czym mowa. Może tak być na przykład z zawodem merchandiser, o którym opowiemy w tym artykule.


Tego rodzaju osoba zatrudniona jest najczęściej w branży produkcyjnej, a też w dystrybucji.

Jak chronić domenę internetową

firma
Author: Gobierno Cholula
Source: http://www.flickr.com
Przedsiębiorcy, którzy postanawiają prowadzić własną działalność gospodarczą mogą natrafić na wiele problemów - tym bardziej, gdy decydują się na sprzedaż w sieci. W jaki sposób dbać o ochronę własności intelektualnej i przemysłowej w przestrzeni internetowej? I co właściwie mówi to pojęcie?

W dzisiejszych czasach już nikogo nie dziwi, że jesteśmy otoczeni przez bilbordy w przestrzeni publicznej

produkt
Author: Howard Lake
Source: http://www.flickr.com
Istnieje wiele typów promocji. Zauważamy je niemal wszędzie - w TV albo na zewnątrz. Na spacerze możemy zobaczyć normalne nośniki z ogromnymi reklamami.

Każdy towar potrzebuje opakowania wysokiej jakości, które podkreśli jego unikatowy charakter, a równocześnie zagwarantuje bezpieczeństwo

producent opakowań
Zadaniem opakowania jest nie tylko zabezpieczać towar przed działaniem uwarunkowań zewnętrznych, ale też właściwie zaprezentować określony towar w oczach kontrahenta. Estetycznie zaprojektowane pudełko potrafi efektywnie przykuć uwagę nabywcy, a nawet skłonić go do sięgnięcia po konkretny produkt. Dlatego warto zrobić wszystko, żeby wspaniale dostosować opakowanie do towaru.

Na jakie elementy zwrócić uwagę przy organizowaniu szkolenia firmowego?

szkolenie
Author: David Brewer
Source: http://www.flickr.com
Nie da się zanegować zjawiska, że każda firma, która aktualnie funkcjonuje na szeroko rozumianym rynku usług bądź produktów ma za zadanie uzyskiwać jak najogromniejsze przychody. Urzeczywistnienie tymczasem w praktyce takiego założenia wcale nie jest proste. Właścicielom wydaje się, że wyłączne doskonalenie wyprzedawanego produktu czy usługi będzie warunkiem dostatecznym do osiągnięcia przez nich sukcesu.

Pages