Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhost/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

sposób

Ostatnio dodane

Faktoring - czyli, ratunek dla małych przedsiębiorstw z tak zwanym "regresem"

faktoring niepełny
Author: Mark Hodson Photos
Source: http://www.flickr.com
Co to jest faktoring, a tym bardziej - faktoring niepełny? W jaki sposób on się ma do małych przedsiębiorstw? Czy bywa w ogóle użyteczny? te wszystkie rzeczy i jeszcze więcej odczytasz w naszym artykule!

Jak tanio odnowić mieszkanko?

biurko
Author: KEEN
Pragniesz nieco odświeżyć mieszkanie, bo już ci się opatrzyło, lecz nie masz pieniędzy na duże zmiany? Drobne renowacje taniej wykonać samodzielnie, natomiast rady w jaki sposób to zrobić możemy odnaleźć w sieci jak też wielu gazetach.


Niżej znajdziesz nieco idei i inspiracji, których nie powstydziłby się wykwalifikowany malarz.

Są sytuacje, jak nie trzeba rozliczać pit. Które to sytuacje? Kiedy nie istnieje taki obowiązek?

język angielski
Author: Rod Waddington
Source: http://www.flickr.com
Nie wszyscy o tym wiedzą, lecz nie w każdej sytuacji musimy składać PIT roczny od zdobytych dochodów. Nie trzeba przedkładać zeznań od dochodów zwolnionych oraz od jakich zaniechano pobrania podatku oraz opodatkowanych ryczałtowo

Jak ważne jest czyszczenie komina, kto mógłby to wykonywać i czy okazuje się być to niełatwe działanie?

wyprzedaż
Okazują się być takowe zajęcia, o jakich funkcjonowaniu co prawda wiemy od dawna, wszakże nieczęsto widujemy ich przedstawicieli na żywo. Doskonałym przykładem mógłby być tutaj kominiarz, jaki, co dla niektórych osób może być trochę dziwne, nadal pracuje oraz, co może być tym w większym stopniu dziwne, wszakże istotnie ocala nam życie i zdrowie.

Pages