Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhost/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

sposób

Ostatnio dodane

Wspomnienie Mikołaja - wyjątkowy czas prezentów

biskupia czapka
Grudzień to miesiąc, w którym we wszelkich sklepach wydajemy znacznie więcej pieniędzy aniżeli kiedyś indziej. Jest tak, ponieważ w tym okresie przypadają dwie okazje, jakie wiążą się z tradycją dawania sobie prezentów.


Pomimo że obie nadmienione powyżej okazje ściśle związane są z katolicyzmem, nie przeszkadza to niewierzącym ani wyznawcom innych religii w obchodzeniu wiążących się z nimi tradycji.

Studenci! W wakacje nie trzeba wcale siedzieć w domu - oprócz fajnych wakacji można także dobrze zarobić!

Telebim reklamowy led
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
Sporo studentów poszukuje różnego rodzaju pracy sezonowej - zwykle oczywiście w czasie wakacji, kiedy nie mają właściwie żadnych zobowiązań na uczelni. Zazwyczaj większość z osób staje się na te kilka miesięcy kelnerami, jednak jest także wiele sposobów na połączenie wakacyjnej pracy ze swoim kierunkiem studiów.

Granitowe pomniki oraz nagrobki. W jaki sposób o nie dbać?

nagrobki z granitu
Author: Radisson Blu
Source: Radisson Blu
Na krajowych cmentarzach dominują nagrobki jak też pomniki wykonane z granitu. Jak wyjaśniają profesjonaliści z kamieniarskiej branży, popularność owego kamienia bierze się między innymi z tego, iż jest on bezproblemowy w utrzymaniu jak też dobrze pasuje do polskich warunków klimatycznych.

Pages