Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

rozwiązania

Ostatnio dodane

Poszukujesz wiadomości z obszaru marketingu czy też rywalizacji rynkowej? Szukaj odpowiedzi w internecie!

prawnik
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach rynek jest bardzo przesycony towarami i usługami pojedynczych firm. Nie można ukryć, że wywołuje to pokaźną konkurencję i napiętą walkę o klienta. Żeby utrzymać z nim trwałą relację dokłada się wszelakich wysiłków i rzeczywiście poszukuje nowszych zastosowań przyciągających go do marki.

Kiedy zmiana sprzedawcy gazu zacznie być korzystna? Analizujemy nasze wydatki.

Butle z gazem
Author: Disco-Dan
Source: http://www.flickr.com
Rozsądny człowiek wie, jakie prawa mu przysługują, więc jest także świadomy, iż w każdej chwili może podjąć decyzję o zmianie sprzedawcy gazu. Aby sprawdzić, czy to działanie w dłuższej perspektywie będzie dla nas korzystne, trzeba poświęcić kilka minut na zebranie kosztów energii i sprawdzenie np. czy oferta konkurencyjnego sprzedawcy mediów będzie bardziej atrakcyjna cenowo i pozwoli obniżyć opłaty.

Piękny kominek marmurowy sprawi, iż w naszym domu powstanie wyjątkowa atmosfera

kominki marmurowe
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Kominek to coś więcej niż jedynie miejsce, które daje przyjemne ciepło, to serce domu, przy którym gromadzi się cała rodzina, aby razem spędzić czas oraz podziwiać hipnotyzujące płomienie.

Na targach urody i spa znajdziemy bardzo wiele innowacyjnych rozwiązań, które warto stosować w swoich gabinetach

transport i spedycja
Author: NotrucksNolife
Source: http://www.flickr.com
Na dużych targach wellness i spa można przejrzeć propozycje wszystkich uznanych międzynarodowych producentów i wybrać najlepszy sprzęt do swojego gabinetu albo kliniki.


Jeśli pragniemy zakupić np. meble kosmetyczne, to warto pojechać na takie targi.

Pages