Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

przychody

Ostatnio dodane

W jaki sposób sprawnie napisać deklarację PIT i czy możemy sobie jakoś w tym pomóc?

internet
Author: Comisión Interamericana de Derechos Humanos
Source: http://www.flickr.com
Deklaracje skarbowe powinniśmy złożyć wszyscy bez względu na to czy osiągamy jakieś dochody, czy też nie. Należałoby to zrobić do końca czwartego miesiąca w roku, żeby nie mieć żadnych komplikacji z US.

Na jakie elementy zwrócić uwagę przy organizowaniu szkolenia firmowego?

szkolenie
Author: David Brewer
Source: http://www.flickr.com
Nie da się zanegować zjawiska, że każda firma, która aktualnie funkcjonuje na szeroko rozumianym rynku usług bądź produktów ma za zadanie uzyskiwać jak najogromniejsze przychody. Urzeczywistnienie tymczasem w praktyce takiego założenia wcale nie jest proste. Właścicielom wydaje się, że wyłączne doskonalenie wyprzedawanego produktu czy usługi będzie warunkiem dostatecznym do osiągnięcia przez nich sukcesu.

Zwrot podatku rocznego - czyli, czy wszyscy czekają tam samo długo?

stats, trends
Author: Bart Everson
Source: http://www.flickr.com
podatek roczny jest czymś co niemal każdziutka dorosła osoba bywa przymuszona wypełniać każdego roku, wyliczając w ten sposób własne przychody, aby dzięki nim po rozliczać się ostatecznie wraz z urzędem skarbowym, który to powie Ci dzięki temu, czy też posiadasz po wpłacane wszystkie składki i opłaty oraz czy z ramienia tej rzeczy musisz po dopłacać, czy całkiem przeciwnie - dostać zwrócenie nadpłaconej kwoty, która to uzbierała się w trakcie trwania calutkiego minionego roczku.

Cash flow monitoring i wskaźnik rotacji należności - co znaczą te ważne pojęcia?

Karty kredytowe
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
Cash flow monitoring to pojęcie, jakie pochodzi oczywiście z języka angielskiego. Symbolizuje ono protokół z przepływów finansowych oraz jest to jeden z bardzo znaczących fragmentów rachunku przepływu finansowego. Na terenie Polski temu obowiązkowi są podrzędne każde jednostki, jakie prowadzą aktywność gospodarczą bądź przedsiębiorstwo. Rachunek przepływu pieniężnego jest rozdzielony na trzy grupy, pierwszą z nich są transfery finansowe z aktywności operacyjnej.