Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

producenci

Ostatnio dodane

Co miast żarówek - nowoczesne źródła światła

fryzury
Author: Racoon
Source: Racoon
Halogeny, świetlówki, diody LED - to źródła światła, jakie zastąpiły klasyczne żarówki. Jednak w ostatnim czasie największą karierę robią LED-y. Nie są to już maleńkie diody pasujące wyłącznie do niektórych lamp bądź paski delikatnie oświetlające ściany, umeblowanie bądź schodki.


Współcześnie lampy LED posiadają kształty tradycyjnych świetlówek a także gwinty pozwalające wykorzystywać je we wszelakich oprawach.

Wiele wersji sprzętów

kamera cyfrowa
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
W handlu jest mnóstwo gatunków aparatów różniących się opcjami. Jeśli nasz wybór determinuje budżet, który zdołamy przeznaczyć na ekwipunek fotograficzny, warto wziąć pod uwagę przede wszystkim wykorzystanie aparatu, a w dalszej kolejności potrzebne nam działania i wyposażenie cyfrówek.

Różnorodne opakowania z tworzyw sztucznych - interesujące oferty producentów

plastikowa butelka
Author: David Goehring
Source: flickr.com
Dzisiaj mnóstwo firm zajmuje się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych. Opakowania z tworzyw sztucznych, to w szczególności pojemniki, pudełka, kosze, butelki, kanistry, skrzynki i mnóstwo innych towarów stworzonych z takich tworzyw, jak plastik. Opakowania z tworzyw są aktualnie konieczne w każdym przemyśle, czy to w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym lub też spożywczym.

Tektura falista - gdzie kupić?

opakowania na prezenty
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzisz swoją firmę, niewątpliwie korzystasz też z usług innych przedsiębiorstw produkujących towary potrzebne Ci do prowadzenia własnej działalności. Niejednokrotnie przydają się na pewno różnego rodzaju opakowanie tekturowe, w które można zapakować wszystkie tworzone towary.

Najświeższe trendy na zbliżającą się zimę - sprawdź, co musi znaleźć się w Twojej szafie!

ceny
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Zima to zazwyczaj okres, kiedy o wiele mniej myślimy o modzie - jeżeli temperatura dochodzi do kilkunastu stopni zimna, wówczas raczej zastanawiamy się, jaki wełniany sweter na siebie włożyć, a nie jak zadać szyku na ulicy.