Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhost/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

pies

Ostatnio dodane

Zwierzaczek w dobrej formie

kot pod łóżkiem
Author: Peter Stevens
Source: http://www.flickr.com
Nasze pupile towarzyszą nam zazwyczaj na co dzień. Obudzeni mruczeniem kota możemy z radością rozpocząć dzień, a polizani po twarzy przez psiaka na pewno zaśmiejemy się i zechcemy się do niego przytulić. Zwierzaki to istotki, które w wielu sytuacjach nam towarzyszą, stąd też należy o nich pamiętać i poświęcać im więcej uwagi każdego dnia. Chodzi o to, żeby mieć spokojne sumienie.

Jak uchronić psa przed ucieczką, a ogród przed zniszczeniami

pies mieszkający w domu
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Psy, chociaż dla wielu osób stanowią znakomitą pociechę i ochronę, potrafią w ogrodzie być autentycznym udręczeniem. Niekiedy normalny proces tresury psa może być się zawodny i wpuszczanie psa do ogrodu albo przed dom może skutkować pogryzionymi krzewami, rozdeptanymi kwiatami, poszarpaną siatką albo nawet atakiem na sąsiada.

Akcesoria, które są współcześnie bezwzględnie niezbędne, gdy jest się posiadaczem psa

pies
Author: Mike
Source: http://www.flickr.com
Bycie właścicielem psa to rzeczywiście dosyć duża odpowiedzialność. Dlaczego? Przecież to żywe stworzenie, o jakie trzeba jak najlepiej dbać. Przede wszystkim wobec tego należy szczegółowo przemyśleć swoją decyzję o posiadaniu domowego zwierzęcia, a jeśli już się ją podjęło, stosownie przygotować się na jego przywitanie w progu własnego domu. Jakie akcesoria są kategorycznie konieczne? Czym należy się kierować podczas ich nabywania?

Koty oraz psy- jak zadbać o naszego zwierzaka?

kociak
Author: Aurel
Source: http://www.flickr.com
Każdy kto posiada w swoim domu zwierzaka, wie jak wiele czasu potrzeba na opiekowanie się nim. Szczególnie jeśli mamy koty albo psy powinniśmy zatroszczyć się o ich odpowiednie pożywienie tudzież środki zapobiegające chorobom różnego rodzaju. Decyzja o posiadaniu zwierzaka powinna być przemyślana. Czasem nie zdajemy sobie sprawy jak wiele opieki potrzebują zwierzaki. W przypadku psów niezbędne jest wychodzenie z nimi na spacer. Niezwykle ważne jest także zapewnienie odpowiedniego pożywienia naszym zwierzętom.

Zakupy dla czworonoga – z jakich przyczyn warto jest robić je w Internecie?

pies
Source: http://pixabay.com
Czworonożny przyjaciel w domu to radość dla najmłodszych, i dla dorosłych, na jakich spoczywa powinność opieki nad nim. Trzeba jeździć do gabinetu weterynaryjnego, aby wykonać wymagane szczepionki, tresować go, aby był posłusznym psiakiem oraz wiedział, jak zachować się w każdej sytuacji, jak również wyprowadzać na spacer. Oprócz tego należy kupić dla niego obrożę, smycz, posłanie, karmę oraz wiele innych drobiazgów, dzięki którym opiekowanie się nim będzie zdecydowanie łatwiejsze. Doskonałym miejscem na zakupy są internetowe sklepy zoologiczne. Z jakich powodów?