Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

Pacjent

Ostatnio dodane

Kiedy należy postawić na implanty ząbków?

oferty
Author: Zakłady Porcelany „Ćmielów”
Source: Zakłady Porcelany „Ćmielów”
Jeszcze kilka lat wstecz implanty stomatologiczne były podejściem znanym, jednakże przez wzgląd na swoją cenę często nieosiągalnym dla wielu ludzi. Współcześnie możliwości leczenia implantologicznego są dosyć obszerne i znaleźć można coraz to więcej dentystów, którzy tym się trudnią.

Jak powinna wyglądać piecza nad osobami starszymi w ich domu?

sklep - odbicie
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Nestorzy, nawet ci obciążeni schorzeniami i pozbawieni sprawności fizycznej są w stanie przebywać we własnym domku, pod warunkiem zapewnienia im ciągłej pieczy drugiej osoby, nadzoru nad ich bezpieczeństwem a także pomocy przy codziennych domowych czynnościach i toalecie.


Niezbędne wtenczas mogą się okazać także przeróbki sprzętów meblowych oraz adaptacja wnętrz do zmieniających się wymogów seniora.

Zdrowie jest najcenniejszą wartością w życiu człowieka i nic nie jest w stanie mu dorównać. Niestety bardzo często jest tak, że nie doceniamy go, póki nie utracimy.

lekarz
Source: pixabay.com
Zdarzeniem jest, że ważność zdrowia jest nieoceniona. Gdy nie ma zdrowia i pełnej sprawności wszystko inne musi poczekać, nic nie jest tak kluczowe jak to, by znowu wrócić do całości zdolności. Czasami jest to potencjalne, nieraz nie, ale marka życia osoby chorej można polepszyć na tyle, na ile pozwala teraźniejsza technologia.

Opieka nad starszą osobą na co dzień

podkłady przeciwodleżynowe
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
W jaki sposób zorganizować życie starszej osobie, jaka znajduje się pod naszą pieczą? Co warto wiedzieć, o czym należy pamiętać? Przedstawiamy ABC pieczy nad nestorem.


Sposób pielęgnacji osoby starszej jest zależny od stanu zdrowia oraz mobilności nestora.