Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

olej

Ostatnio dodane

Czym najkorzystniej palić w kominku? Jakie mamy rodzaje, co jest w najwyższym stopniu polecane?

drewno
Author: decade_null
Source: http://www.flickr.com
Kominek jest marzeniem wielu osób. Kojarzy się z miłymi momentami, gdy na zewnątrz zimno, my jesteśmy w stanie ogrzewać się w jego płomieniach. Ta elementarna potrzeba skupiania się wokół płomienia jest normalna, nasi przodkowie spędzali tak czas przy wspólnym ognisku. Nie da się tak naprawdę tego zdefiniować, to tak metafizyczne wręcz odczucie, do jakiego pragnie się powracać, kiedy tylko jest taka możliwość. Jednakowoż kominek to również szereg obowiązków, a najbardziej istotny z nich to kwestia, czym w nim palić.

Szczegółowa mapa turystyczna będzie niezwykle użyteczna w trakcie długiej wycieczki

odkurzacz
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli organizujemy wyjazd w góry albo do miejsca, które słabo znamy, to opłaca się zakupić dobrą mapę, byśmy się nie zgubili. Ponadto mapa z zaznaczonymi trasami umożliwi nam szybkie rozplanowanie wędrówek.

Jak lepiej odnotowywać informacje? W komputerze a może bardziej tradycyjnie?

regały
Source: pixabay.com
Choć żyjemy w okresie, kiedy rządzi technologia, to do końca nie pozbywamy się dawnych zwyczajów. Jesteśmy do nich przyzwyczajeni, bo od wieków nimi się posługiwaliśmy. Interesującym, bo znanym wszystkim przypadkiem jest zanotowanie różnych danych.

Pages