Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

mieszkania

Ostatnio dodane

Jak ulepszyć okno?

stacja
Author: Bruno Piombini
Source: Bruno Piombini
Zdobienie okien jest to sfera, jaka od jakiegoś czasu przeżywa renesans. Admirowane do dziś dnia w filmach kostiumowych wyszukanie przybrane wnęki okienne, po PRL-owskiej codzienności wkraczają nie wyłącznie do naszych bawialń, ale również do sypialni, pokoi maluchów lub kuchni jak też toalet, które przestają już być „ślepe”.


Otwór okienny jest podstawowym źródłem światła, ważne zatem, by dekorujące je tkaniny również korygowały naturalne oświetlenie pomieszczenia.

Nieruchomości w zachodniopomorskim - a więc, w jakim miejscu są najlepsze mieszkania w województwie

mieszkanie na sprzedaż drawsko pomorskie
Author: Walter
Source: http://www.flickr.com
Pragniesz umiejscowić się w województwie zachodniopomorskim, jednak nie masz pojęcia, w jakim miejscu byłoby Tobie najlepiej Poza zoną nad samiuteńkim morzem? Odczytaj nasz felieton, a z całą pewnością się dowiesz!

Szukasz odkurzacza do do bardziej skomplikowanych zadań, ale nie jestes pewny, jaki kupić? Zobacz, jakie masz możliwości

sprzątanie
Source: sxc.hu
Na rynku dostępnych jest naprawdę wiele rodzajów bardzo dobrych odkurzaczy. Każdy model jakąś rzeczą się wyróżnia, ma inne parametry, jest dobry do czegoś innego. Niektóre modele będą idealne do zakurzonych mieszkań, kolejne będą dobre do używania na mokro.

Pomysł na biznes - tapicerskie usługi

buty piłkarskie
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Osoby nierzadko przywiązują się do rzeczy. Jednym z nich są sprzęty, pamiątkowe, posiadające sentymentalną wartość.


Poniektórzy chcą im przywrócić świetny wygląd, drudzy nie chcą zamieniać ich na nowiuteńkie ze względów finansowych bądź nie chcą przekształcać całego wystroju mieszkania.

Pages