Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhost/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

ludzie

Ostatnio dodane

Jesteś działaczem i uwielbiasz mieć wpływ na funkcjonowanie Twojej społeczności

kredyt
Author: Pościelowo.pl
Organizacje imprez lub, nawet prac społecznych masz opanowane mistrzowsko. Posiadasz w sobie to coś, co pozwala Ci zagrzewać ludzi do pomocy w realizacji planów.


Imprezy dobroczynne dla potrzebujących to dla Ciebie najistotniejsze wyzwanie.

Osobiste pokoje multimedialne - w co, prócz kina domowego warto zainwestować?

inteligentny dom
Author: CODE_n
Source: http://www.flickr.com
Obecnie zainteresowanie kinematografią i grami komputerowymi jest niezmiernie duże. Z tego naturalnie względu gro osób stawia na przygotowanie w domu odpowiedniego pomieszczenia, jakie będzie przeznaczone do różnorodnego typu celów multimedialnych.

Czym dokładnie jest gramatura papieru i jakie istnieją jego inne parametry?

gra w tenisa
Author: Tatiana
Source: http://www.flickr.com
W czasach telefonów komórkowych, tabletów czy notebooków, ludzie mają dużo innych sposobów na zapisanie swoich notatek, jednak wciąż jest duża grupa ludzi, którzy chcą stosować w tym celu typowe notesy.


Mogłyby one mieć jakikolwiek format, zatem choćby A4, A5 czy też A6 i wysokiej jakości papier.

Szukasz tymczasowej posady? Oto ciekawe propozycje

Tablet MODECOM FreeTAB 9704 IPS2 X4
Author: agito.pl
Source: agito.pl
Współcześnie w naszym kraju, bardzo dużo młodych ludzi udaje się do dużych miast w celu podjęcia studiów. Przeważnie są to osoby wciąż znajdujące się na garnuszku rodzicieli, którzy opłacają im wikt i opierunek. Jednak na uniwersytecie czasami skromne kieszonkowe nie wystarcza, bowiem każdy pragnie niekiedy trochę oswobodzić się od nauki. Toteż warto znaleźć sobie tymczasową pracę, współgrającą z naszym planem zajęć.

Pages