Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

lampy

Ostatnio dodane

Oświetlenie to rzecz niełatwa, tymczasem lampy PAR oraz Spot dają rade!

ogrodzenie domu
Author: All images by outreachr.com
Source: http://www.flickr.com
Swobodnie jesteśmy w stanie stwierdzić, iż oświetlenie jest ważkie nieomal w każdym miejscu. Niezależnie od tego czy jest to nasz własny dom, miejsce pracy bądź centrum handlowe, niemal wymagamy tego, tak aby oświetlenie było prawidłowe.


Kwestia ta ma w tym momencie tak potężne znaczenie, bowiem wiele czasu spędzamy przed laptopem, co oczywiście jest niewłaściwie dla naszych oczu.

Nowoczesne modele lamp i lampek

lampy
Author: Technolux
Source: Technolux
Poszukiwanie informacji na temat dostępności określonego modelu lamp i lampek zaczyna się, jak wiadomo, w sieci. Producenci mają więc w tym momencie spore pole do popisu, ponieważ już na początku mają szansę efektywnie zainteresować swych przyszłych odbiorców opracowanymi z pieczołowitością modelami oświetlenia.
Tags: 

Sklep z oświetleniem wnętrz

lampy
Author: Technolux
Source: Technolux
Bez wątpienia w obecnych czasach coraz więcej osób poświęca sporo uwagi aranżacji swoich wnętrz. Nic w tym dziwnego, jako że w naszym domu spędzamy sporą część wolnego czasu. Warto poświęcić pieniądze i czas na optymalne zaaranżowanie pomieszczeń w swoim domu. Niewątpliwie, każde mieszkanie daje ogromne ku temu możliwości.
Tags: 

Żyrandole klasyczne do salonu można zastąpić montując plafon London, który wygląda bardzo okazale i niczym nie ujmuje ozdobnym żyrandolom

Kolekcja lamp
Author: TECHNOLUX
Source: TECHNOLUX
Dostępnych jest co najmniej kilka sposobów na to, aby w dość szybki i łatwy sposób zmienić wystrój w pomieszczeniach. Możemy zmienić zasłony i narzuty, możemy wykorzystać nowe gałki przy meblach, ale można także – dla większego efektu - wymienić oświetlenie. W ten sposób uzyskamy zupełnie nowe wnętrza, wykorzystując do tego mniejszą ilość czasu, wysiłku i pieniędzy.