Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

lampa

Ostatnio dodane

Co miast żarówek - nowoczesne źródła światła

fryzury
Author: Racoon
Source: Racoon
Halogeny, świetlówki, diody LED - to źródła światła, jakie zastąpiły klasyczne żarówki. Jednak w ostatnim czasie największą karierę robią LED-y. Nie są to już maleńkie diody pasujące wyłącznie do niektórych lamp bądź paski delikatnie oświetlające ściany, umeblowanie bądź schodki.


Współcześnie lampy LED posiadają kształty tradycyjnych świetlówek a także gwinty pozwalające wykorzystywać je we wszelakich oprawach.

Odpowiednio dopasowana lampa potrafi…poczynić prawdziwe cuda

nowoczesna lampka nocna
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Gdy przychodzi nam wybierać żyrandole do domu to zaczyna się chodzenie po sklepach. Ciężko jednak pośród kilkunastu powieszonych obok siebie żyrandoli dostrzec ten, który idealnie będzie wpasowywał się w klimat naszych czterech kątów. Część osób chciałoby kupić żyrandole kryształowe, a te rzeczywiście jest ciężko wybrać. Dlatego warto na spokojnie przejrzeć ofertę sklepów z oświetleniem w Internecie. Tam każdą z lamp i każdy żyrandol będziemy mogli zobaczyć na spokojnie.