Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

kursy

Ostatnio dodane

Czemu istotne jest uczestniczenie w szkoleniach? Jakie szkolenia opłaca się robić? Czy szkolenia, jakie dotyczą naszych zainteresowań to wyrzucanie pieniędzy?

zatrudnienie
Osoby, które są po studiach oraz już zakończyły swoją edukację, same są zmuszone zadbać o to, aby uczyć się nowych rzeczy. To ważne, ponieważ branie udziału w kursach, to podnoszenie swoich kwalifikacji, lecz także zachowanie naszego umysłu w dobrym stanie, mimo starszego wieku

Studenci! W wakacje nie trzeba wcale siedzieć w domu - oprócz fajnych wakacji można także dobrze zarobić!

Telebim reklamowy led
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
Wiele studentów poszukuje różnego rodzaju pracy sezonowej - zwykle oczywiście w trakcie wakacji, gdy nie mają praktycznie żadnych zobowiązań na uczelni. Zwykle większość ze studentów staje się na te kilka miesięcy kelnerami, jednak jest także kilka pomysłów na połączenie wakacyjnej pracy ze swym kierunkiem studiów.

Co to okazują się być sympozja i w jakim miejscu je można zorganizować w niezwykle komfortowy sposób?

ulotki z supermarketu
Author: Matti Mattila
Source: http://www.flickr.com
Każdy osobnik rozumie, że należałoby pogłębiać swą wiedzę. To wszakże dzięki niej okazujemy się być osobami jeszcze w większym stopniu wykształconymi i świadomymi nie wyłącznie różnych prawdopodobnych niebezpieczeństw, ale i możliwości, jakie niesie nam niemalże każdego dnia nasze życie.

Szkolenia potrzebne w każdej branży, czyli o takim, jak podnieść własne kwalifikacje?

agregaty prądotwórcze w akcji
Author: U.S. Naval Forces Central Command
Source: http://www.flickr.com
W współczesnym świecie konkurencja na rynku pracy jest znacznie większa. Nic więc dziwnego, iż wymagania pracodawców dotyczące idealnego kandydata do pracy są znacznie większe. Jak zwiększyć swoje kompetencje, by stać się atrakcyjnym kandydatem do pracy? Jak zmienić pasmo niepowodzeń w poszukiwaniach pracy, skoro pragniemy zdobyć atrakcyjną dla nas posadę?

Coaching nauczy nas odpowiedniego podchodzenia do problemów

kadra na szkoleniu
Author: tec_estromberg
Source: http://www.flickr.com
Warto zainwestować w szkolenia dla kadry zarządzającej. To jak pracuje szeregowy pracownik, niejednokrotnie jest odbiciem tego, na ile odpowiednio czuje się w konkretnym przedsiębiorstwie, czy czuje się zauważany i odpowiednio motywowany.