Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

kosmetyki

Ostatnio dodane

Najważniejsze informacje o bio kosmetykach, zalety sezamowych i arganowych olejów.

olejek
Author: www.helfy.pl
Source: www.helfy.pl
Bardzo często przy okazji kosmetyków można usłyszeć hasła naturalne lub organiczne. Pomimo tego że reprezentują one dwie odmienne kategorie produktów, to mimo wszystko wiele osób nie do końca widzi różnicę pomiędzy nimi, mieszając oba te pojęcia. Naturalne kosmetyki mają w składzie tylko substancje pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, otrzymane w sposób bezpieczny dla środowiska.

Jak dobierać najbardziej właściwe preparaty do mycia i pielęgnacji? O jakich sprawach pamiętać, co jest najważniejsze?

preparat do mycia
Author: Baumit
Source: Baumit
Właściwa pielęgnacja cery i ciała jest naprawdę ważna, ale niestety dość często prosto popełniamy błędy podczas wyboru kosmetyków myjących a także pielęgnujących. Z tego również względu nasza skóra jest w stanie dosyć mocno ucierpieć, więc jej stan dość mocno się pogorszy. Pamiętajmy więc o najlepszym doborze kosmetyków, to jakiego rodzaju wybierzemy może być kluczowe dla kondycji naszej skóry.

Twoje dłonie pragną dobrej pielęgnacji, by mogły zachować ładny wygląd. Zatroszcz się o nie z preparatami świetnej jakości

krem do rąk
Author: Nirvana Melo
Source: http://www.flickr.com
Każdego dnia skóra rąk bywa narażona na kontakt z drażniącymi czynnikami, które potrafią ją wysuszać oraz zniszczyć. To właśnie przez to dłonie stają się nieprzyjemne w dotyku, popękane oraz zaczerwienione.

Żele i toniki do twarzy mają różne właściwości

Ekspresowe odmładzanie
Author: 123RTF
Source: 123RTF
Czy powiemy co będzie nam teraz oferowane spośród kosmetyków?

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że obecnie na rynku mamy niesamowicie wiele różnych kosmetyków, a co się z tym łączy, musimy się dobrze namyślić, co będzie odpowiednie dla naszej skóry. Jedynie wtedy możemy być pewni, że gwarantujemy jej właściwe składniki mineralne, dzięki którym będziemy mogli się radować niesamowitą oraz młodą skórą przez dłuższy czas.

Jak zgromadzić wyprawkę dla niemowlaka, kiedy domowy budżet będzie wymagał dużego rozsądku.

dzieci
Author: iStock
Source: iStock
Kiedy na świat zapowiedziało się dziecko, rodzice już kilka miesięcy wcześniej rozpoczynają przygotowania do przyjęcia potomka w swoim domu. Przede wszystkim gromadzona jest kompleksowa wyprawka dla niemowlaka w postaci łóżeczka z pościelą, plastikowej wanny a także wszelkich kosmetyków pielęgnacyjnych. Dalej kupowane są ubranka dla noworodka, to znaczy po kilka albo nawet kilkanaście par pajacyków, kaftaników oraz rzecz jasna pewną ilość skarpetek.

Naturalne kosmetyki jako idealne rozwiązanie znakomicie wpływające na kondycję skóry. Sprawdź właściwości glinki białej i zielonej!

Author: Organique
Aby zapewnić sobie idealną kondycję skóry bez wątpienia warto skorzystać właściwości glinki. Posiadając do wyboru glinkę zarówno białą, jak i zieloną jesteśmy w stanie zapewnić sobie efektywne zabiegi kosmetyczne, które dadzą nam oczekiwane rezultaty. Glinki różnią się zawartością minerałów, a co za tym idzie każda osoba może wybrać opcję, która najlepiej spełni jej potrzeby.

Pages