Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhost/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

komplet

Ostatnio dodane

Jesteś działaczem i uwielbiasz mieć wpływ na funkcjonowanie Twojej społeczności

kredyt
Author: Pościelowo.pl
Organizacje imprez lub, nawet prac społecznych masz opanowane mistrzowsko. Posiadasz w sobie to coś, co pozwala Ci zagrzewać ludzi do pomocy w realizacji planów.


Imprezy dobroczynne dla potrzebujących to dla Ciebie najistotniejsze wyzwanie.

O czym należy pamiętać wypożyczając samochód poza granicami Polski?

produkcja
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com
Nawet jeżeli posiadamy swój samochód, czasem bywają okoliczności, kiedy jesteśmy zmuszeni korzystać ze świadczeń wypożyczalni samochodów. To często spotykana praktyka w wypadku wyjazdów zagranicznych, ponieważ aby dotrzeć do jakiegokolwiek obcego kraju, zazwyczaj korzystamy z linii lotniczych.


Jeśli nie posiadasz w tym temacie odpowiedniego doświadczenia, na pewno docenisz kilka wskazówek, które tu dla Ciebie przygotowaliśmy.

W teraźniejszym czasie rynek pracy zdecydowanie sprzyja pracownikowi

prezent
Author: Coy
Source: http://www.flickr.com
Kłopotu ze znalezieniem jakiejś pracy w zasadzie nie ma, raczej można się pokusić o stwierdzenie, że siły roboczej zaczyna powoli brakować.


Taka sytuacja stwarza niesłychanie ogromne szanse tym, którzy co prawda mają zatrudnienie, ale od zawsze marzyli o innej pracy, ale że nie mieli możliwości na zdobycie tej atrakcyjnej dla siebie, więc przyjmowali się do pracy w miejscu, w którym zwyczajnie pracownicy byli potrzebni.

Pages