Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

kinkiety

Ostatnio dodane

Odpowiednio dopasowana lampa potrafi…poczynić prawdziwe cuda

nowoczesna lampka nocna
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Gdy przychodzi nam wybierać żyrandole do domu to zaczyna się chodzenie po sklepach. Ciężko jednak pośród kilkunastu powieszonych obok siebie żyrandoli dostrzec ten, który idealnie będzie wpasowywał się w klimat naszych czterech kątów. Część osób chciałoby kupić żyrandole kryształowe, a te rzeczywiście jest ciężko wybrać. Dlatego warto na spokojnie przejrzeć ofertę sklepów z oświetleniem w Internecie. Tam każdą z lamp i każdy żyrandol będziemy mogli zobaczyć na spokojnie.

Żyrandole klasyczne do salonu można zastąpić montując plafon London, który wygląda bardzo okazale i niczym nie ujmuje ozdobnym żyrandolom

Kolekcja lamp
Author: TECHNOLUX
Source: TECHNOLUX
Dostępnych jest co najmniej kilka sposobów na to, aby w dość szybki i łatwy sposób zmienić wystrój w pomieszczeniach. Możemy zmienić zasłony i narzuty, możemy wykorzystać nowe gałki przy meblach, ale można także – dla większego efektu - wymienić oświetlenie. W ten sposób uzyskamy zupełnie nowe wnętrza, wykorzystując do tego mniejszą ilość czasu, wysiłku i pieniędzy.