Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhost/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

IT

Ostatnio dodane

W jaki sposób działa biznes franczyzowy oraz czy dobrze jest w niego inwestować?

samochód
Author: NRMA Motoring and Services
Source: http://www.flickr.com
Obecnie założenie własnej firmy wielokrotnie nie musi łączyć się z konstruowaniem idei i wszystkiego od początku. Coraz częściej pojmowane są pożytki płynące z umów franczyzowych, dzięki którym rozszerzenie firmy jest znacznie prostsze.

Jakiego typu inwestycje zapewnią nam duży zysk finansowy?

Polonina Wetlinska
Author: Przemyslaw Kozuch
Source: http://www.flickr.com
Spora część z nas zmierza do zdobycia możliwie jak największej ilości środków pieniężnych. Mimo że często mówi się, iż nie są one w stanie dostarczać nam szczęścia, to jednak działanie w otaczającej nas rzeczywistości jest zdecydowanie prostsze, kiedy mamy ich odpowiednią ilość.

Rozliczenie PIT 2016 / 2017

firma - fotografia
Author: Agencia de Noticias ANDES
Source: http://www.flickr.com
Za rozrachunek z fiskusem zabierz się od razu. Chociaż masz na to jeszcze sporo czasu, jako że zeznanie musisz złożyć do 2 maja 2017 roku, ale nie czekaj na ostatni dzwonek (szczególnie, jeżeli można otrzymać zwrot podatku).


Wskazane jest przedtem dokładnie sprawdzić: co, na której podstawie jak też w ramach jakiego limITu masz prawo odliczyć w PIT za rok 2016, ponieważ dzięki temu można zaoszczędzić.

Jak bez trudności i bez kłopotu rozliczyć się z fiskusem?

biuro deweloperskie
Author: Pete Brown
Source: http://www.flickr.com
Każda osoba, która dostaje przychody, na przykład z tytułu pracy, działalności gospodarczej albo rolniczej, ma obowiązek rozliczyć się z fiskusem, czyli złożyć PIT. Coroczne składanie deklaracji podatkowej wielu postaciom wywołuje niemałe kłopoty.

W jaki sposób skutecznie przygotować reklamę outdoorową aby przyciągnąć atencję klientów?

billboardy wejherowo
Author: Sterling College
Source: http://www.flickr.com
W czasach ogromnej konkurencji oraz niezwykle dużej liczbie marek, jakie mają do zaoferowania przeróżne produkty, aby przykuć uwagę konsumentów liczy się ciekawy koncept oraz właściwie dopasowana treść przekazu.

Pages