Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhost/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

dom

Ostatnio dodane

W jaki sposób designersko zaplanować nasz salon?

nowoczesny salon z czerwoną kanapą
Author: Pixers
Source: Pixers
Aranżacja wnętrza to z pewnością skomplikowane zadanie, jakie jest dzisiaj traktowana niemalże w kategorii sztuki. Odpowiednie dostosowanie każdych elementów wyposażenia domowego może powodować nam wyjątkowo wiele kłopotów, przede wszystkim, kiedy nie posiadamy zmysłu dekoratorskiego.

Skrótowy przewodnik po zmodernizowanej hali, gdzie produkuje się towary spożywcze

laboratorium
Author: Karen Mardahl
Source: http://www.flickr.com
Kiedy w domu pojawiają się goście, to pan i pani domu częstują przybyszów czym chata bogata. To wtedy na ławach lądują mniej bądź bardziej zmyślne potrawy oraz, obligatoryjnie, kawa i herbata czerwona. Tak już przyjęło się w polskiej tradycji, że trzeba wykazać się gościnnością, gdy do mieszkania przychodzą sąsiedzi albo przyjaciele. W takich sytuacjach nieczęsto zastanawiamy się, jak powstały produkty, które stawiamy przed przybyszami.

Podstawka przeznaczona pod telefon komórkowy - a więc, w jaki sposób wyrobić nawyk do odkładnia telefonu tak, aby go nie musieć szukać

koszt
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com
Od wielu lat, odkąd pokazał się pierwszy telefon, który to można było używać bezprzewodowo, ludzie rozkochali się w nim, jednak z biegiem czasu, kiedy pokazały się telefony typu komórkowego, wielu z nas zaczęło je gubić no i to nawet nie na zewnątrz, tylko we własnym domu.

Wyszukujesz funkcjonalnych oraz porządnych drzwi? Postaw na drzwi stalowe płaszczowe

klucz do drzwi
Author: Maria Teresa Ambrosi
Source: http://www.flickr.com
W czasie budowy domu powinniśmy rozmyślać nie tylko o designie, lecz też o bezpieczeństwie naszym i naszych dzieciaków. W zasadzie każdy zdaje sobie sprawę z tego, iż na obecną chwilę na świecie nie jest bezpiecznie , więc w żadnym razie nie zdołamy spodziewać się tego co za krótki czas się wydarzy.

Pages