Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

dom

Ostatnio dodane

Gdzie nie spojrzysz - do zapłaty podatek

podatek
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
W dzieciństwie chyba każdy z nas marzył o tym aby jak najprędzej osiągnąć pełnoletniość. Wydawało się, że będąc dorosłym można robić wszystko to, na co mamy tylko ochotę. Tak naprawdę rzeczywistość nie do końca jest taka, jaką jawiła nam się w podstawówce.

Umeblowanie wnętrz - w jakie elementy dobrze jest inwestować, by było stylowo i użytecznie?

parkiet
Author: Niels Heidenreich
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie ludzie zwracają ogromną uwagę na wygląd miejsc, w których przebywają. Wpływa to na ich samopoczucie i nastawienie. Jasne jest więc, że w największym stopniu tyczy się to naszego mieszkania, w którym chcemy czuć się najlepiej i przyjemnie spędzać czas z najbliższymi.

W jaki sposób wybrać najlepszą bramę garażową?

brama garażowa
Author: Normstahl
Source: Normstahl
Liczba aut poruszających się po polskich drogach jest rzeczywiście znacząca, zatem nikogo nie powinno zastanawiać to, że każdy chce mieć koło domu garaż na co najmniej jeden samochód. Dużą popularnością pochwalić się mogą także garaże budowane w sąsiedztwie budynków wielorodzinnych, które nie posiadają podziemnych miejsc do parkowania. W jaki sposób zabrać się za budowę garażu?

Komfortowe warunki w twoim domu podczas męczących upałów

kobieta z wiatrakiem
Author: Grupa Scanmed Multimedis
Source: Grupa Scanmed Multimedis
Kiedy nadchodzą wielkie upały, wyższa temperatura sprawia, iż nie najlepiej funkcjonujemy. Każdy nieduży ruch związany jest z wysiłkiem organizmu, który sprawia, iż jest nam coraz bardziej gorąco. W takich sytuacjach dobrze byłoby posiadać w swoim pokoju klimatyzację.

Jakie mieszkanie wynająć?

ciuchy
Author: Jean & Nathalie
Source: http://www.flickr.com
Decydując się na wynajem mieszkania, najlepiej przemyśleć, ile pokoi będziemy potrzebować. Co zwykle robimy w mieszkaniu i ile powierzchni na co dzień użytkujemy? Jeżeli tylko w nim śpimy i jemy, do drugich codziennych czynności nie potrzeba nam nic poza biurkiem oraz fotelem.

Pages