Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

deklaracja

Ostatnio dodane

Podatniku, nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę!

pit
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
Termin rozliczeń z fiskusem nadchodzi wielkimi krokami. Należy mieć to na uwadze, albowiem przekroczenie daty terminu złożenia deklaracji podatkowej niesie za sobą dotkliwe konsekwencje. Ustawa za to wykroczenie powoduje karę grzywny nałożoną przez urząd skarbowy.

Pragniesz szybko rozprawić się z rozliczeniem PIT? Użyj w tym celu specjalnego programu!

Wyliczanie podatku
Author: 401(K) 2012
Source: http://www.flickr.com
Rokrocznie zarówno jako pracownicy, jak i biznesmeni posiadamy obowiązek złożenia deklaracji fiskalnej do stosownego urzędu. Nie da się ukryć, że powoduje to dużo komplikacji wielu ludziom i wymaga dużo czasu.

W jaki sposób poprawnie rozliczyć PIT-36?

rozliczenia PIT
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
PIT-36 składają osoby, które co najmniej część dochodów dostawały bez pośrednictwa płatnika. Są to więc osoby, jakie samodzielnie muszą obliczyć zaliczkę na podatek, jaką następnie muszą w właściwym czasie wpłacić do danego urzędu skarbowego. Samodzielne rozliczenie pit 36 zdoła być dla wielu ludzi trudne, w szczególności jeśli nie czujemy się za pewnie w sprawach podatkowych. Jednak istnieje sposób, by bez trudu i ekspresowo rozliczyć swój PIT.