Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhost/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

życie

Ostatnio dodane

Prawidłowo dobrane meble biurowe

Bus, podróżowanie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Odpowiednio dobrane sprzęty do biura to nie jedynie wyszukany design, ale także właściwe wykorzystanie powierzchni. Przestrzeń biura ma w każdym względzie wielkie znaczenie dla jego funkcjonowania.


Wolna powierzchnia naokoło stanowiska pracy winna zapewnić pracującym swobodę ruchu starczającą nie tylko do wykonywania pracy w sposób bezpieczny, ale także brać pod uwagę wymagania ergonomii.

Kiedy trzeba wezwać straż pożarną?

butle z gazem
Author: Disco-Dan
Source: http://www.flickr.com
Straż pożarną jak wszyscy doskonale wiemy, przyzywa się tylko w sytuacjach, kiedy istnieje niebezpieczeństwo zdrowia bądź życia, w przypadku wybuchu ognia, topienia a także pozostałych podobnych przypadkach.


W każdym bądź razie jest to służba, która dąży do tego, ażeby ochronić czyjeś życie, albo przyczynić się do zachowania zdrowia drugich osób.

Harcerstwo - czyli niecodzienny sposób na życie zarówno dla młodego, jak i starszego pokolenia

naszywki na mundur harcerski
Author: east_mountain
Source: http://www.flickr.com
Rozbijanie namiotów, wiązanie lin, spanie na łonie natury, śpiewy przy ognisku oraz zabawy na świeżym powietrzu to jedynie niektóre cechy, które określają młode zuchy

Pages