Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

ściany

Ostatnio dodane

Co miast żarówek - nowoczesne źródła światła

fryzury
Author: Racoon
Source: Racoon
Halogeny, świetlówki, diody LED - to źródła światła, jakie zastąpiły klasyczne żarówki. Jednak w ostatnim czasie największą karierę robią LED-y. Nie są to już maleńkie diody pasujące wyłącznie do niektórych lamp bądź paski delikatnie oświetlające ściany, umeblowanie bądź schodki.


Współcześnie lampy LED posiadają kształty tradycyjnych świetlówek a także gwinty pozwalające wykorzystywać je we wszelakich oprawach.

Montaż grzejników w łazience w mieszkaniach jednorodzinnych

lampa wisząca w kolorystyce czarno-białej
Author: rpavich
Source: http://www.flickr.com
Domy jednorodzinne przeważnie nie bywają niezwykle dużymi budynkami, jednak powinni one zostać odpowiednio ogrzane by wszyscy mieszkańcy tych domów mogli poczuć się w nich dobrze. Dotyczy to głównie takich domów, które są stawiane w chłodniejszym klimacie, a ten klimat panuje w Kraju.

Którymi nowatorskimi rozwiązaniami charakteryzują się współczesne toalety publiczne?

ekologia
Author: Dawid Dawidowski
Source: http://www.flickr.com
Czasem problem wielu osób polega na tym, że zwyczajnie nie mają w jakim miejscu załatwić swoich potrzeb fizjologicznych. Szczególnie gdy przebywają w przestrzeni miejskiej, przykładowo na środku dużego miasta albo na jakimś dużym deptaku.

Naklejki do salonu, naklejki ścienne – świetny sposób na błyskawiczne, tanie oraz oryginalne ozdobienie ścian w domu bądź mieszkaniu.

ściana
Author: Tikkurilla
Source: Tikkurilla
Marzenia są czymś, co jest obecne w życiu ludzi zasadniczo od zawsze. Właściwie każdy człowiek o czymś marzy. Marzenia te są bardzo różne, zależą oczywiście od danego człowieka i zazwyczaj w czasie życia danej osoby zmieniają się razem z jej sytuacją życiową. Na pewno są one czymś, co pobudza ludzi do pracy, ponieważ w ciągu swojego życia dążą oni do ich ziszczenia.

Jak można by w ciekawy sposób wzbogacić aranżację niemalże każdego pomieszczenia?

zegar ścienny czerwony
Author: Smoooochie
Source: http://www.flickr.com
Jeśli szukasz interesującego, jednak z innej strony typowego elementu wyposażenia jakiegokolwiek pokoju w domu lub w biurze, to niezłym rozwiązaniem na wzbogacenie aranżacji mógłby być typowy pozornie zegar, jaki można byłoby zawiesić na ścianie.

Pages