Error message

Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).

łóżeczko

Ostatnio dodane

Jak zgromadzić wyprawkę dla niemowlaka, kiedy domowy budżet będzie wymagał dużego rozsądku.

dzieci
Author: iStock
Source: iStock
Kiedy na świat zapowiedziało się dziecko, rodzice już kilka miesięcy wcześniej rozpoczynają przygotowania do przyjęcia potomka w swoim domu. Przede wszystkim gromadzona jest kompleksowa wyprawka dla niemowlaka w postaci łóżeczka z pościelą, plastikowej wanny a także wszelkich kosmetyków pielęgnacyjnych. Dalej kupowane są ubranka dla noworodka, to znaczy po kilka albo nawet kilkanaście par pajacyków, kaftaników oraz rzecz jasna pewną ilość skarpetek.

Co powinno się dziś znaleźć w wyprawce, żeby rodzice byli gotowi na przyjście malucha na świat i nie musieli wybierać się na zakupy?

Każdy rodzic musi się odpowiednio przygotować na przyjście na świat swojej pociechy. Natura zapewniła aż dziewięć miesięcy przyszłym rodzicom na to, by zdołali uwić gniazdko oraz skompletować wszystkie konieczne elementy wyprawki dla nowego członka rodziny. Maluch przecież będzie potrzebował całej listy rzeczy.