Error message

  • Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/includes/menu.inc).

Turystyka w Polsce rozwija się - nasz kraj staje się przyjemny dla gości z zagranicy, a my staramy się dać o ich potrzeby

Ostatnio dodane

Sporo miejscowości w Polsce rozwija się z punktu widzenia nowych inwestycji i nowych miejsc pracy. Inwestują one także w odnawianie starych kamienic oraz zagospodarowanie przestrzeni publicznej, by przyjemnie się spacerowało po centrum.


parkside
Author: Fabio Omero
Source: http://www.flickr.com


czerwona róża w wazonie
Author: Mike Tidd
Source: http://www.flickr.com
towary
Author: New April
Source: New April


Dzięki tym działaniom nasz kraj w ostatnim czasie stał się dosyć interesującym kierunkiem weekendowym dla wielu obywateli z zachodniej granicy. Jednym z powodów może być to, że w naszej ojczyźnie nadal jest niedrogo. Ale nie wydaje się to być najważniejszy bodziec. Najzwyczajniej w świecie, w naszym kraju ostatnio wiele się dzieje. Możemy wybrać się na różnego rodzaju koncerty i wystawy obrazów. Rośnie także usługa gastronomiczna. W najpopularniejszych miastach, takich jak przykładowo Kraków, na każdym kroku możemy zobaczyć urocze kawiarenki, małe bistra czy drogie restauracje. To, na jakie miejsce postawi, zależy od turysty, ale pewne jest, że wszędzie przywita go profesjonalna obsługa oraz świetne jedzenie. Także hotele starają się sprostać wszelkim wymaganiom klientów, nawet tych najbardziej surowych. Taki jest Parkside, gdzie możemy wynająć pokoje albo apartamenty. Profesjonalny personel pomoże nam załatwić różne rzeczy - przykładowo bilet do opery czy wycieczkę do Auschwitz.


Apartamenty są bardzo przytulne - poczujemy się w nich doprawdy jak u siebie. Elegancko urządzone wnętrza zachwycą nas swym designem. Salon będzie zachęcał do spędzenia w nim choć kilku chwil. Budynek, w którym jest Parkside, znajduje się zaledwie 5 minut spacerem od Rynku.