Error message

  • Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/includes/menu.inc).

Niektórzy posiadają spółki w miejscach, w których ani razu nawet nie byli

Ostatnio dodane

Są tacy, którzy mają firmy, które znajdują się w domu. Jednakże, nie mają zamiaru tego pokazywać swym kontrahentom.


Najczęściej jeśli właściciel niewielkiej lub jednoosobowej spółki chce zaoszczędzić koszty, to zakłada swoje biuro w domu.
pomieszczenia
Author: mosaic36
Source: http://www.flickr.com


Przez to nie jest zobligowany płacić za wynajem. Jednak, zdarzają się takie sytuacje, kiedy właściciel chce mieć zarejestrowane biuro gdzieś indziej. Dobrze by było, gdyby było to w centrum miasta, by podnieść swoją pozycję w oczach klientów. Nie musi natychmiast wydawać majątku na wynajęcie przy rynku, chociażby małego pokoju. Jest bowiem rewelacyjne rozwiązanie. Jest to biuro (zobacz agencja nieruchomości) wirtualne. Nie będzie to żaden kant i wszystko jest całościowo legalne. Wynajmując usługę tego rodzaju biura, właściciel firmy ma adres do rejestracji interesu oraz pakiet innych usług. Firma, od której będzie wynajmować biuro, będzie odbierała jego korespondencję i posyłała mu na wybrany przez niego adres. Co ważniejsze dokumenty będą mogli zeskanować i błyskawicznie wysłać e-mailem. Może też posiadać podpięty numer stacjonarny, który będzie połączony z jego smartfonem. Co ważne - nikt nie dostrzeże przekierowania. Rewelacyjną sprawą jest również możliwość korzystania z dobrze wyposażonej salki konferencyjnej. Będzie ona niezbędna, jeżeli dla przykładu jakiś kontrahent będzie miał ochotę się spotkać.
To ile godzin miesięcznie będziemy mogli z niej korzystać zależy od wykupionego pakietu. Za wirtualne biuro będziemy płacić miesięczny abonament, ale są to doprawdy symboliczne pieniądze.