Error message

  • Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/includes/menu.inc).

Najlepsze termosy obiadowe na zupę jak też inne posiłki – które kupić?

Ostatnio dodane

Dobry termos obiadowy na różnego rodzaju pożywienie, długo trzymający ciepło, to dobre rozwiązanie na całodniowe wyprawy, ale także do szkoły, pracy oraz na działkę.


Taki termos na obiad zagwarantuje nam odżywczy a także gorący posiłek nawet poza domkiem.


meble
Author: Carrie A.
Source: http://www.flickr.com
supermarket
Source: flickr.com


To szczególnie ideale rozwiązanie, jeżeli nie mamy dostępu do kuchenki mikrofalowej, nie chcemy korzystać z przydrożnych barów ani opychać się sandwiczami.


Czy warto zainwestować w tego rodzaju naczynie? Termos samochodowy będzie doskonałą opcją dla zwykłych lunch boxów. Zamiast karmić się sandwiczami czy też zimnymi posiłkami, możesz zajadać rozgrzewające dania.

Czy Twoim zdaniem ten temat jest niesamowicie ciekawy? Jeśli tak uważasz, to kliknij na oryginalny artykuł - w tamtym miejscu znajdziesz nie mniej absorbujące dane.

Pojemnik termiczny na pokarm okaże się szczególnie przydatny na całodziennych ekskursjach – w czasie górskiej włóczęgi, ekskursji rowerowej, wypadu na działkę oraz w czasie długiego spaceru. Nie musisz wypatrywać okolicznych barów, ani konsumować suchego prowiantu. Zabierz z sobą termos na lunch z ulubionym, gorącym daniem – zupą, gulaszem, który będzie wyjątkowo mile widziany w jesiennym czasie. Co ciekawe, termos do pokarmów może funkcjonować dwojako. Podgrzane potrawy na długo pozostaną gorące, lecz te na zimno też podtrzymają niską temperaturę. Nie powinieneś zatem obawiać się, iż ciepła potrawa ostygnie, zaś te zimne zagotuje się pod działaniem słonecznych promieni.


Obiadowy termos możesz zabrać ze sobą do pracy albo na uczelnię, jeśli nie masz możliwości podgrzania obiadku z lunch boxa czy też gdy nie pragniesz wyczekiwać w długiej kolejce do kuchenki mikrofalowej. Termos będzie także świetnym rozwiązaniem dla dzieci, do szkoły, aby mogły w czasie przerwy zjeść pożywny posiłek.