Error message

  • Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/includes/menu.inc).

Hodowla psów - czyli, w jaki sposób trenować szczeniaki labradorów

Ostatnio dodane

Bardzo byś chciał posiadać w domu rodzinnego psa i rozmyślasz nad zakupem labradora od szczeniaka? Jeśli tak, to nasz własny felieton podpowie Ci, w jaki sposób go dobrać i w jaki sposób wyszkalać! Pamiętaj jednak o jednym - dobrze się zastanów, czy aby ta rasa jest dla Ciebie i Twojej rodzinki odpowiednia!


hodowle
Rehabilitacja
Author: Curver


Hodowanie psów rasy labrador, wygląda w podobny sposób jak każda hodowla piesków, z tym, iż hodowla labradorów, bywa w bardzo dużo przypadkach bardziej rozpowszechniona . Wydawać się może, że labrador to idealny towarzysz rodziny - stąd popularność ich hodowli i prosty dla dużo osób zarobek. Należy jednakże się dobrze namyśleć nad paroma aspektami, które to towarzyszą owej rasie, a które to mogą być dla naszych osób kłopotliwe.

Poszukujesz uzupełniających wiadomości na opisywany tu temat? To żaden problem, zwyczajnie wejdź do serwisu (http://www.hurtplus.pl/papierosy-c-1.html) a zobaczysz, że to było bardzo łatwe.

Jeśli nie pragniemy brać szczeniaka, to już ukazuje się problem na rozpoczęciu - wielkość psa. Labrador to duży pies, który to jeśli nie jest nauczony spacerować na smyczy, może wywrócić, lub nawet przy silnym pociągnięciu zrobić nam jakiś uraz - w szczególności dziecku. Z kolei jeżeli chodzi o szczeniaki...


Labrador szczeniaki to najłatwiejsze z rozwiązań, albowiem biorąc maluszka naszym zadaniem staje się przeszkolenie oraz ukształtowanie jego charakteru .

Z czystym sumieniem zalecam to źródło każdemu fanowi tego zagadnienia. One niechybnie też są warte zainteresowania.

Szczeniak uczy się wszystkiego od podstaw, choć wytresowanie akurat labradorów, nie bywa aż tak łatwe jak ma możliwość się wydawać - każda rzecz jest jednakże uzależnione od rozpoczynających tygodni egzystencji, kiedy maluszek przebywa pomiędzy reszty własnego rodzeństwa, lub całkiem przeciwnie - gdy bywa go pozbawiony.


Z tego powodu zanim zakupisz pieska, dobrze przyjrzyj się jego środowisku oraz temu jak się zachowuje - należy również pamiętać, że to nie My wybieramy pieska, tylko on Nasze osoby!