Error message

  • Notice: Undefined index: menu-mcms-categories in menu_block_view() (line 486 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/modules/menu/menu.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/tomaszbar.pl/includes/menu.inc).

Dbaj o własny rozwój i atrakcyjność na rynku pracy

Ostatnio dodane

Mówi się, że na wszystko musimy mieć potwierdzenie. To prawda, ponieważ bardzo często rekruterzy nie chcą wybierać osób, które opisywanego doświadczenia nie mają jak potwierdzić żadnymi certyfikatami czy dyplomami.


szkolenia
Author: Wes Schaeffer
Source: http://www.flickr.com


Bardzo często łączy się to z profilem przedsiębiorstwa, który zakłada konieczność pozyskania konkretnego wykształcenia wśród pracowników.


Rzecz jasna jeśli przychodzący na rozmowę rekrutacyjną kandydat zrobi wrażenie na kimś, kto zajmuje rekrutacją, to od tego typu warunków można uzyskać odstępstwo. Nierzadko w firmach prowadzi się bowiem szkolenia, podczas których w szybki i prosty sposób można uzupełnić ewentualne braki. Część z nich jest projektowana typowo pod firmę. Nie wiążę się to z uzyskaniem respektowanych u innych pracodawców dokumentów, lecz są też takie, po których możemy otrzymać stosowny certyfikat cu tr 012 2011 (dużo->: serwis www) poświadczający konkretne uprawnienia. Na kursy i szkolenia warto wybierać się też w własnym zakresie, bo im więcej mamy do zaoferowania pracodawcy, tym większa szansa, że zatrudni nas w swojej firmie. Rozsądnym podejściem jest dobieranie zagadnień, które w pewnym stopniu do siebie nawiązują, ale mimo wszystko nie są takie same, bo w taki łatwy sposób można po pierwsze - powiększyć swoją atrakcyjność wśród innych potencjalnych pracowników, a po drugie - poszerzyć swoje pole poszukiwań zatrudnienia. Im więcej możemy zaoferować, tym łatwiej znaleźć pracę, ponieważ możemy przebierać w wielu dziedzinach, a nie tylko w jednej, wyuczonej od lat.

Jeśli ten wpis wzbudza Twoją ciekawość, kliknij tu i oprócz tego zdobądź ważne informacje (https://www.kape.gov.pl/page/audyt-energetyczny-budynku), które także są warte zapamiętania.

Eksperci rzecz jasna również są potrzebni, jednak dzisiaj stawia się bardziej na interdyscyplinarność, która staje się kluczowa w rekrutacji.
Pragnąć otrzymać etat w konkretnej firmie musimy być gotowi na to, że najprawdopodobniej będziemy wykonywać różne zadania - nie tylko te, które przypisane są bezpośrednio do naszej posady. Z tego powodu rekruterzy najczęściej poszukują osób wszechstronnych, które odnajdą się w bardzo różnorodnych zadaniach. Dlaczego nie mamy to być właśnie my?